Publiceringsdatum: 2025-02-21
Är du intresserad av att jobba inom data/it? Syntronic AB är på jakt efter en skicklig backend-utvecklare och du kan vara rätt person för jobbet. Intresserade sökes för heltid-jobb hos Syntronic AB - är du intresserad? De letar efter någon som vill jobba tills vidare.
Denna tjänst finns tillgänglig i Linköping som är tjänsteorten. Om du tycker att det låter intressant att börja jobba hos Syntronic AB i rollen som backend-utvecklare så har de just nu en ledig tjänst som skulle kunna vara en perfekt match för dig! Bli en del av teamet hos Syntronic AB som backend-utvecklare genom att ansöka senast torsdag den tjugonde mars 2025.
Vet du skillnaden mellan "JSON" och "XML"? Kan du namnge minst tre programmeringsspråk innan första kaffekoppen? Tycker du att ”docker-compose up” är en fantastisk start på dagen? Drömmer du om kod som deployas automatiskt och tycker att Git är din bästa vän? Kan du också något om webbutveckling och backend? Kanon, du kan börja på måndag!
Ps… eftersom du är ny blir det din tur att fixa fika på fredag, inga nötter och en är vegan (besegrar du kontorschefen Niklas i pingis hamnar du sist på fikalistan).
Om rollen Som erfaren Fullstack-utvecklare hos Syntronic kommer du att arbeta med spännande och varierande projekt där du får möjlighet att utveckla både dina tekniska och kreativa färdigheter. Vi arbetar med de senaste teknologierna och strävar alltid efter att ligga i framkant. Du kommer att ha en central roll i att designa, utveckla och implementera lösningar som möter våra kunders behov.
Uppfyller du inte allt på önskelistan för fullstack-utvecklare? Du kan vara lugn, köpt fika funkar också utmärkt! Bara du kan programmera är vi ganska nöjda :)
Syntronic erbjuder en trygg anställning i en dynamisk och framåtriktad miljö. Att vi är ett team är vår styrka, därför ser vi att du arbetar tillsammans på plats med oss på kontoret – när du inte behövs hos någon av våra kunder förstås!
På Syntronic blir du en del av en härlig gemenskap där din röst hörs och dina idéer välkomnas. Vi erbjuder flexibla arbetstider, balans mellan arbete och fritid samt regelbundna karriärutvecklingssamtal och interna workshops för din utveckling. Utöver detta får du förmånliga förmåner och försäkringar. Hos oss får du inte bara ett jobb - du får en plats att växa och trivas både personligt och professionellt. Välkommen till Syntronic!
Vi ser fram emot din ansökan, som ska vara oss tillhanda senast 20 mars. Vi arbetar med löpande urval.
Av kommunikation- och kvalitetssäkringsskäl ber vi dig att skicka in din ansökan digitalt via vårt system och inte via e-post.
Antal tjänster | 1 |
---|---|
Arbetstid | Heltid |
Företagsnamn | Syntronic AB |
Lön | Fast månads- vecko- eller timlön |
Omfattning | Tills vidare |
Organisationsnummer | 5562473305 |
Typ av anställning | Vanlig anställning |
Yrke | Backend-utvecklare |
Yrkesområde | Data/IT |
Syntronic AB söker en person till denna tjänst som backend-utvecklare med placerings i Linköping. Om det låter intressant att arbeta som backend-utvecklare hos Syntronic AB skickar du in din ansökan senast 2025-03-20.
Källa: Arbetsförmedlingen
MEKO Sales AB söker en person till tjänsten som personbilsmekaniker i Linköping.
2025-02-17
Mer infoEltel Networks Infranet AB söker en person till tjänsten som fibertekniker i Linköping.
2025-02-18
Mer infoEltel Networks Infranet AB söker två personer till tjänsten som servicetekniker, data i Linköping.
2025-02-18
Mer info